Individuální střihy od 2. dne 2019 Reebok CrossFit Games

3502
Michael Shaw

Hry Reebok CrossFit 2019 zahájily v pátek druhý den akce v Madisonu ve Wisconsinu. Čtvrtek nevykázal žádný nedostatek vzrušení, s velkými výhrami událostí, krutými škrty a dominantními vítězstvími týmu.

Každý den poskytneme aktualizovaný žebříček s jednotlivými střihy. Ve čtvrtek bylo pole jednotlivých mužů a žen sníženo téměř úplně na polovinu. Na začátku Reebok CrossFit Games bylo 148 mužů a 134 žen a v pátek bylo pole reprezentováno pouze 50 muži a 50 ženami.

[Všechny způsoby, jak můžete sledovat hry Reebok CrossFit 2019]

První akcí v pátek byla Ruck běh, a muži i ženy soutěžili současně. Sportovci běhali 4 kola na trati dlouhé 1 500 m a přidávali váhu na každé kolo. Muži a ženy během této akce používali stejnou váhu. Časový limit byl 40 minut. Po běhu Ruck kleslo pole jednotlivců na 40 mužů a 40 žen.

[Breaking: Mat Fraser vydal trest během běhu Rucka]

Druhou samostatnou událostí dne byla Sprint Couplet který pokračoval snížit pole na 30 mužů a 30 žen. Sprint Couplet měl časový limit 6 minut. Tím to ale nekončilo, Mary byl vhozen jako třetí a poslední individuální událost dne. Mary rozstřílela pole na 20 sportovců a měla 20 minut tlaky ve stoje, dřepy s jednou nohou a vzpěry.

Podívejte se na škrty 2. dne níže:

* CrossFit HQ oznámil v sobotu, že došlo k úpravě mužského žebříčku. Joshua Wichtrup napadl v pátek během jarní dvojice událostí 6 chybu v hodnocení a jeho odvolání bylo uděleno ředitelstvím CrossFit. To posunulo Wichtrup až na 26. místo a ve výsledku poskočil Francouze Willyho Georgesa na 21. místo v celkovém pořadí. Casper Gammelmark se posunul na 20. místo a v 3. dni získal místo.