Fraser hravě vyhrává stojku na sprintu, Toomey přichází mrtvý jako poslední

2724
Michael Shaw

Čtvrtá událost finále CrossFit Games 2020 se zdála být pro některé konkurenty dosud velkým ekvalizérem. Ačkoli Mathew Fraser vyhrál 100-yardový stoj na stoji Sprint, Tia-Clair Toomey přišel na posledním místě, vítězem Brooke Wellsové o 44 sekund. Justin Medeiros, 21letý nováček her, zažil druhý dech, když zachytil druhé místo s časem 1:26. Zde jsou výsledky Handstand Sprint.

Stojka Sprint Highlights

Fraser dokončil rozbití celého stojka Handstand Sprint na 100 yardech jen jednou, protože je to Mat Fraser. nicméně, Justin Medeiros použil promyšlenou strategii k zajištění druhého místa. Každých asi pět metrů by Medeiros kopal nohama dolů, obnovil rovnováhu a pak se vrátil zpět na stojku. Hybnost, kterou dostal z pohonu nohou, mu pomohla pohánět vpřed a časté přestávky ho udržovaly vyváženého a soustředěného. Vzhledem k tomu, že Medeiros během Corn Sack Sprint udělal velkou nováčkovskou chybu, byla to působivá ukázka dovedností a chytrostí.

V ženské divizi se zdálo, že nejlepší pes Tia-Clair Toomey v tomto případě nechodí. Brooke Wells, která se v CrossFit Total umístila na druhém místě za Toomeym, dokončila událost čtyři o celých 45 sekund rychleji než Toomey. Za Wellsovou byla Kari Pearceová, což není šokující vzhledem k jejímu gymnastickému zázemí a známé základní síle.

I přes své páté místo vede Toomey stále ženskou divizi o 95 bodů - což je neuvěřitelné. To není pochyb, protože ovládla první tři události. Má Handstand Sprint odhalil možnou škvrnu v Toomeyově zdánlivě neproniknutelném brnění? Zbývá jedna událost během dne a další dva soutěžní dny před námi, ukáže jen čas.

Hlavní obrázek: @thecrossfitgames na Instagramu / fotografii od flsportsguy photography