Profily vzpěračů Junior americká držitelka rekordu Megan Seegert (48 kg)

2626
Christopher Anthony

V sobotu 3. září jsem měl možnost dohnat Megan Seegertovou na Hassle Free Invitational v Sacramentu. V roce 2016 byl Seegert jedním z nejproduktivnějších amerických juniorských sportovců. Na mistrovství světa juniorů letos v červnu v gruzínském Tbilisi vytvořil Seegert nové juniorské americké rekordy v kategoriích Clean & Jerk a Total. To se přidalo do její sbírky, když před měsícem na seniorském národním mistrovství USA vytvořila rekord ve věku juniorů. Kdyby to nebylo pro pana. Světové rekordy CJ Cummingsové by Megan byla největším americkým příběhem vycházejícím z této soutěže. Bude vzrušující sledovat, jak postupuje, když za několik let vstupuje do seniorské kategorie.

Megan Seegert (Hassle Free Barbell Club, 48KG)

Obrázek: Sam Viglienzone

Instagram: @megan_seegert

Rodné město: Durham, Kalifornie

Vzdělání: Vstupuje do prvního ročníku vysoké školy na San Francisco State University. Předvídání oboru v podnikání.

Atletické úspěchy:

• Držitel juniorského amerického rekordu (48 kg)

Jak dlouho zvedáš? Jak jsi začal??

"Soutěžím 3 a půl roku.". Po většinu svého života jsem byl gymnasta a udělal jsem také Cross Fit, který mi pomohl dostat se do olympijského vzpírání.„[Meganina rodina vlastní Oroville CrossFit, kde trénuje, když není ve škole.]

Video zveřejněné Megan Seegert (@megan_seegert) dne

Jaké jsou vaše oblíbené koníčky / aktivity mimo olympijské vzpírání?

"Rád podnikám dobrodružství a povídám si.". Zůstávám aktivní a rád chodím plavat nebo se také plavit na lodi.“

Cíle pro Hassle Free Invitational a zbytek roku 2016?

"Chtěl jsem udělat úvodní pokusy, měl jsem potíže s tím, že jsem se setkal na posledních pár setkáních, ve kterých jsem byl.".“

[Dosáhla tohoto cíle, vydělala 71 KG na svém úvodním únosu a 89 KG na svých úvodních pokusech Clean & Jerk.]

"Letos budu soutěžit na University Nationals a American Open a chci zůstat zdravý.".“

Cíle pro rok 2017 a dále?

"Chtěl bych být celkově na prvním místě, pokud jde o juniorské mistrovství světa [2017].".“

Fotografie, kterou zveřejnila Megan Seegert (@megan_seegert) dne

Kdo v USA je vaše největší konkurence?

"Asi v mém věku je to Hayley Reichardt.". Celkově je to Morghan King.“

Kdo je vaším oblíbeným vzpěračem, kterého chcete sledovat?

Přední dřep: 101KG (222lb)

Počet tréninků / týden (jak často jdete těžce (více než 90%)?

"Cvičím 6krát týdně.". Obecně platí, že každé dva týdny ztěžknu oba výtahy.“

Z čeho se skládá vaše strava (speciální jídla, výživové plány atd.)?

"Asi 2-3 týdny před soutěží budu pozorně sledovat svá makra.". To zahrnuje měření a vážení veškerého mého jídla. Normálně mám méně než 50 kg tělesné hmotnosti, takže váha není problém.“