Recap Brazil CrossFit Championship, Down Under CrossFit Championship a ROGUE Invitational

4781
Jeffry Parrish

Byl to víkend plný CrossFit Sanctionals ™, kdy se brazilské CrossFit Championship, Down Under Championship a ROGUE Invitational odehrály současně. Brazílie, Austrálie a Spojené státy musí hostit některé z nejschopnějších světových sportovců, kteří letos v létě soutěžili o místo na CrossFit Games 2019.

Brazilské CrossFit Championship a Down Under Championship se rozběhly o den dříve než ROGUE Invitational, ale všechny tři akce byly uzavřeny v neděli 20. května.

Zde je rozpis toho, jak se všechny tři události odehrály, spolu se třemi nejlepšími muži, ženami a týmy, které získaly své místo na letošních hrách.

Mistrovství Brazílie v crossfitu

Brazilský šampionát CrossFit byl zakončen vzrušující závěrečnou událostí „The Last Man Standing“, která se vyznamenala Team Pro1, Will Moorad a Mekenzie Riley jako šampioni. Tým Pro1 a individuální mužský sportovec, Moorad získal pozvání na CrossFit Games 2019. Riley naopak skončila v top 20 na Open, takže její vítězství předala Paige Semenza, která na akci skončila na druhém místě. Zde je shrnutí toho, jak víkend šel v São Paulu.

Tým Pro1 skončil se 684 body pro návrat na hry letos v létě. Celý víkend sestavili kompletní představení a poslední den uzavřeli soutěž proti týmu CRSC.

1. Team Pro1
  2. Tým CRSC
  3. Invictus X
  4. Indomaveis
  5. East Woodbridge

Moorad držel a udržoval svůj náskok mířící do posledního dne a dokázal vyhrát Saxon Panchik pro pozvání na hry. Moorad poslední vystoupení bylo v roce 2014, kdy skončil 14th celkově.

1. Will Moorad
  2. Saxon Panchik
  3. Spencer Panchik
  4. Sean Sweeney
  5. Alexandre Caron

Byla to přehlídka Mekenzie Riley na straně žen, ale Paige Semenza oprávněně dostane lístek na hry. V akci „Last Woman, or Man Standing“ zůstali na podlaze jen Riley a Semenza. Obě ženy to bojovaly, ale byl to Riley, kdo se odtáhl za vítězstvím.

1. Mekenzie Riley
  2. Paige Semenza
  3. Carolyne Prevost
  4. Cecilia Ramirez Villamil
  5. Alison Scudds

Down Under CrossFit Championship

Závod byl v Austrálii horký a tým X-Terminators těsně porazil Project X pro tým pozvaný na hry. Matt Mcleod získal své první pozvání na hry a Amanda Barnhartová zvítězila, ale byla to Alethea Boon, kdo také získal zvláštní vítězství v den, kdy obdržel oficiální pozvánku na hry.

X-terminátoři přišli dobře vybaveni, aby dominovali na mistrovství Down Under s Jamesem Newburym a Madeline Sturtovou na soupisce. Přestože Newbury a Stuart pomohli X-terminátorům otevřít a uzavřít soutěž na vrcholu, oba sportovci budou letos v létě soutěžit jako jednotlivci na hrách a dva různí sportovci budou soutěžit na hrách.

1. X-terminátory
  2. Projekt X
  3. 64 Army Black
  4. Renegade Z
  5. Starr Strength Black

Matt Mcleod byl letos po celém světě a snažil se kvalifikovat na hry, takže bylo jen správné, že se mu nakonec podařilo získat jeho pozvánku na hry na Under Under Championship. Mcleod letos v létě míří na své první CrossFit hry.

1. Matt Mcleod
  2. Jacob Heppner
  3. Matt Reilly
  4. Jay Crouch
  5. Luke De Jonge

Pokud jde o ženy, Amanda Barnhartová, jen jako první vystoupení od loňské hry, odfoukla soutěž o vítězství v Under Under Championship. Barnhart, Jamie Greene a Courtney Haley se však již na tyto hry kvalifikovaly, takže Alethea Boon dostane pozvánku na své čtvrté CrossFit Games. Boon vypadá neuvěřitelně silně a zdá se, že od svého předvádění na Asia CrossFit Championship v dubnu přináší velkou dynamiku.

1. Amanda Barnhart
  2. Jamie Greene
  3. Courtney Haley
  4. Alethea Boon
  5. Lindsey Vaughan

ROGUE Invitational

Abych to shrnul ROGUE Invitational, dostál humbuku. ROGUE Invitational představovalo nejlepší muže a ženy sportovců z her v roce 2018.

CrossFit OC3 získal týmové vítězství a lístek na hry, zatímco Mat Fraser a Tia-Clair Toomey ovládli soutěž svou dominancí. Fraser a Toomey byli mistry v CrossFit Games 2018 a již si získali své místo ve hrách 2019, takže to znamená Chandler Smith získává místo ve hrách na straně mužů a Rachel Garibay získává místo na straně žen.

CrossFit OC3 ukázal, že by byl nejlepším týmem během školních prázdnin, když porazili CrossFit Invictus Back Bay v závěrečné akci přetahování války Invitational. CrossFit OC3 se po návratu na třetí místo vrací na CrossFit Games.

1. CrossFit OC3
  2. CrossFit Invictus Back Bay
  3. CrossFit Mayhem Freedom
  4. Nepřestávej
  5. CrossFit 41

Vzpomeňte si, jak Fraser vítězí už téměř pět let? My také. Ten nedbale odešel s dalším obrovským vítězstvím. Naproti tomu předvedli jednotlivci nejvyšší muži pozoruhodnou show.

1. Mat Fraser
  2. Patrick Vellner
  3. Cole Sager
  4. Streat Hoerner
  5. Chandler Smith

Toomey, stejně jako Fraser, je další sportovec, kterého nelze porazit. Ukončila soutěž nahoře a skončila s událostmi posledního dne. Nebylo velkým překvapením, když jsme viděli, že druhá až pátá místa jsou vrcholovými atletkami, které se již na hry kvalifikovaly.

Garibay se bude moci zúčastnit svých prvních CrossFit her jako individuální sportovec poté, co loni soutěžil s týmem Don't Stop.

1. Tia-Clair Toomey
  2. Sara Sigmundsdottir
  3. Annie Thorisdottir
  4. Katrin Davidsdottir
  5. Kristin Holte
  6. Rachel Garibay *

Díky dalšímu víkendu naplněnému sankcemi v knihách jsme nyní o krok blíž k CrossFit Games 2019. Do soupisky CrossFit Games 2019 bylo přidáno dalších šest sportovců a další tři týmy a se zbývajícími pouze dvěma sankcemi se místa neuvěřitelně ztenčují.

Hlavní obrázek ze stránky Instagram @rogueinvitational.