Patrick Vellner a Tennil Reed-Beuerlein ovládají překážkový kurz her CrossFit

1863
Christopher Anthony

Velmi očekávaný individuální překážkový kurz akce Reebok CrossFit Games 2017 byl k dnešnímu dni uzavřen a výsledky byly zveřejněny. Patrick Vellner tvrdí nejprve pro muže, zatímco Tennil Reed-Beuerlein je první pro ženy.

Vellnerovo první místo ho dostalo do mužské desítky na číslo devět a Reed-Beuerlein postoupil v žebříčku na třetí místo. Současní vedoucí prvního místa Mat Fraser a Tia-Clair Toomey skončili na 6. a 12. místě.

Od první do druhé byl slušný rozdíl mezi muži i ženami (nejmenší rozdíl mezi prvními dvěma byl mezi Vellnerem a Steat Hoernerem čtyři sekundy). Podívejte se níže na pět nejlepších mužů a žen s jejich finálovými časy.

Pánská top pětka Dámská top pětka
1. Patrick Vellner - 1:04.35 1. Tennil Reed-Beuerlein - 1:21.8
2. Streat Hoerner - 1:08.97 2. Anna Tobias - 1:30.6
3. Cody Anderson - 1:09.39 3. Bethany Branham - 1:35.0
4. Noah Ohlsen - 1:12.79 4. Annie Thorisdottir - 1:35.3
5. Jonne Koski - 1:29.76 5. Katrin Davidsdottir - 1:41.3

Pokud jste zmeškali akci z dřívějšího dne, každý sportovec se musel kvalifikovat ve dvou rozjížďkách, než se dostal do finálového kola. Každý sportovec závodil v počátečním rozplavbě, poté postoupil, pokud skončil v prvních dvou nebo přistál na jednom z nich Divoká karta časové úseky.

Posledních pět závodníků (poslední teplo) všichni získali první až páté místo a jejich umístění svědčilo o pořadí, ve kterém skončili, bez ohledu na čas. Sportovci, kteří skončili v první pětce na 6–20. Místě, získali body na základě svého cílového času v semifinále (druhé kolo). A pro sportovce, kteří skončili 20+, pak o jejich umístění rozhodlo jejich počáteční (první žár) čas.

Pokud máte zájem sledovat celou událost Překážkový kurz, podívejte se na níže vložený Facebook CrossFit Games. Pro ty, kteří se zajímají pouze o závěrečné rozjížďky, pak přeskočte na 1:12 pro muže a 2:27 pro ženy.