Jason Khalipa a Samantha Briggs ovládají divizi Legends v Rogue Invitational

1727
Oliver Chandler

Pamatujte si citát od Babe Ruth v The Sandlot, "Pamatuj si, děvče, jsou tu hrdinové a legendy.". Hrdinové si pamatují, ale legendy nikdy nezemřou “?

Na Rogue Invitational o víkendu v sídle Rogue v Columbusu v Ohiu se fanoušci CrossFitu všude dostali do svědků toho, jak největší legendy CrossFitu padají. Kategorie Legends na Invitational představovala některé z nejlepších mužských a ženských CrossFit sportovců v historii tohoto sportu. Jména jako Jason Khalipa, Dan Bailey, Samantha Briggs, Kristan Clever a mnoho dalších byla na místě.

Co se stane, když dáte hromadu legend pod jednu střechu nebo na jedno pole na dva dny plné krve, potu a slz? Některé legendární představení samozřejmě.

Jason Khalipa, osminásobný závodník CrossFit Games a vítěz CrossFit Games 2008, se poprvé za posledních pět let vydal na trávník jako individuální závodník a nejen se ukázal, ale vyhrál mužskou divizi. Víkend zakončil s 340 body.

Na svůj Instagram zveřejnil srdeční zprávu o tom, že udělal skok v soutěži a tentokrát byl nervózní.

"Lhal bych, kdybych ti řekl, že nejsem trochu nervózní.". Za ta léta jsem se naučil ovládat to a využívat to mnohem lépe. Někteří z vás možná viděli moje první cvičení „Amandy“ v roce 2010 oproti tomuto víkendu. Pokud ne, YouTube It pro smích.“

Odkaz na jeho trénink v Amandě v roce 2010 najdete níže.

Khalipa byl korunován konečnou legendou Rogue Invitational, nicméně na druhém místě skončil Graham Golmberg, následovaný Danem Baileyem na třetím místě.

9. Bohaté fronty

Na straně žen Samantha Briggs ukradla show a zvítězila s celkovým počtem 370 bodů. Briggs je několikanásobná závodnice CrossFit Games, jejíž největší úspěch na hrách přišel v roce 2013, kdy byla korunována jako vítězka. Briggs naposledy soutěžila na hrách 2018 v kategorii žen 35–39 let a skončila celkově na druhém místě. Briggs se také kvalifikoval na CrossFit Games 2019.

O víkendu dominovala Briggsová na prvním místě, následovaná Beccou Voigt Millerovou, která získala druhé místo, a Annie Sokamotovou, která získala třetí místo.