CrossFit Games Central Regional Day 1 Griffith & Castillo in First, Sigmundsdottir Sitting in 2nd

5115
Milo Logan

Po 1. dni se na vrchol žebříčku středoevropských regionů dostávají velká jména, ale některá z nejznámějších sportovních jmen jsou stále zvenčí a hledají, jak sportovci bojují o prestižní kvalifikační místo pro hry Reebok CrossFit Games 2017.

Na straně žen se Jessica Griffithová umístila na prvním místě, ale dvojnásobné pódiové umístění CrossFit Games skončilo, Sara Sigmundsdottirová je za ní na druhém místě pouhých deset bodů. Vícenásobní závodníci CrossFit Games Stacie Tovar, Sheila Barden, Brooke Wells a Jennifer Smith sedí na 6., 10. (T), 10. (T) a 12. místě.

Mužská strana se ukazuje ještě hlubší, než si mnozí představovali. R. Paul Castillo sedí na prvním místě, veteráni z her Dan Bailey, Graham Holmberg a Sam Dancer stále bojují o kvalifikační místa na 6., 17. a 25. místě.

Bohužel se zdálo, že vícenásobný konkurent her Nick Urankar utrpěl zranění pec - další v vyrážce slz a tahů, které jsme viděli na Události 2 - a stáhl se ze soutěže.

Týmová část soutěže není zatím žádným překvapením, protože tým Cross Fit Mayhem Rich Froning získal velitelská vítězství v obou událostech dne. Ve spodní části tohoto článku jsme vložili video Team Event 2.