2021 Olympia Weekend Set for 7-10 October in Orlando, Florida

4622
Yurka Myrka
2021 Olympia Weekend Set for 7-10 October in Orlando, Florida

Je to oficiální: Víkend 2021 Olympia Fitness & Performance se vrátí do Orange County Convention Center v Orlandu na Floridě od 7. do 10. října. Termíny a místo byly oficiálně oznámeny v tiskové zprávě na Mr. Web společnosti Olympia. Historicky se show koná v září a v Las Vegas. Avšak kvůli omezením vyplývajícím z pandemie COVID-19 byla výstava 2020 přesunuta v prosinci do Orlanda na Floridě.

"Náš tým byl zaneprázdněn hodnocením možností letošní akce a s potěšením oznamujeme, že jako hostitelské místo byl vybrán Orlando," uvedl v tiskové zprávě prezident a hlavní ředitel Olympie Dan Solomon. "Celé město v loňském roce přivítalo naše fanoušky a sportovce s otevřenou náručí a naše památky se nyní chystají tento rok posunout věci na zcela novou úroveň.“

8. března 2021 Olympia také oznámila, že hraničním datem pro kvalifikaci do Olympie je září. 12, 2021. V současné době bude Toronto Pro, které se koná 20. srpna 2021, poslední kvalifikací. (Tedy pokud není Arnold Classic, který je aktuálně odložen, přeložen na 20. srpna a 12. září.)

Spolu se Solomonem, majitelem a propagátorem Jakeem Woodem, který se zasloužil o přivedení paní. Soutěž Olmypia zpět od jejího rozpuštění v roce 2014 - také sdílel, že se těší na letošní verzi největšího víkendu kulturistiky.

[Související: Nejlepší doplňky pro kulturistiku]

"Byl to hrdý okamžik pro nás všechny, když jsme sledovali, jak se toto odvětví v roce 2020 spojilo na víkend v Olympii, na který brzy nezapomeneme," uvedl Wood v tiskové zprávě. "Ale to byl jen začátek.". Náš tým již letos v říjnu pracuje na zvýšení laťky. Nebudete chtít nechat ujít to, co jsme si naplánovali.“

Toto oznámení přichází něco málo přes dva měsíce poté, co se ve stejném městě konala Olympia 2020. Bylo to poprvé od roku 1998 (ve stejném roce, kdy Ronnie Coleman vyhrál své první z osmi po sobě jdoucích vítězství v Olympii), že se přední soutěž v kulturistice konala kdekoli mimo Las Vegas, NV.

Olympia je jednou ze dvou velkých událostí ve světě kulturistiky. Druhým je Arnold Sports Festival v roce 2021, který by se obvykle konal na začátku března v Columbusu ve státě OH. Stále neexistuje žádné oficiální slovo o tom, kdy se tato událost uskuteční. Přehlídka se obvykle koná před Olympií, protože šampion Arnold Classic se kvalifikuje na velkou událost, která se nyní bude konat na Floridě.

[Související: Janet Layugová vyhrála bikiny Olympia. Nyní začíná svou vlastní show]

Olympia 2021 bude první obhajobou titulu pro Mamdouha „Big Ramy“ Elssbiaye, který se stal 16th muž držet titul v prosinci 2020. (Ramy vypadal neuvěřitelně, od svých zametacích čtyřkolek přes zaoblená ramena až po silné svalstvo zad.) Bude to také debut divize Wellness na jevišti Olympia. Celkem 11 profesionálních divizí korunuje letos na podzim ve státě Sunshine své světové mistry.

Poznámka editora: Tento článek byl aktualizován 9. března 2021 a obsahuje informace o datu uzávěrky Olympie.

Doporučený obrázek: @Cbum na Instagramu / fotografii od Calvina Youttithama


Zatím žádné komentáře