Kam se schovat, vyhrají Toomey a Fraser kukuřičný pytel Sprint

4655
Yurka Myrka

Mathew Fraser a Tia-Clair Toomey nyní přidali ke svým celkovým vítězstvím událostí v kariéře, což vedlo o víkendu s 200 body za kus na konci dvou akcí. Událost dva, Corn Sack Sprint, byla cokoli jiného než hezkého, a to proto, že událost je navržena tak, aby byla surovou zkouškou vytrvalosti a zdaňovala nohy na nerovném terénu.

Zde je ukázka toho, jak si konkurenti vedli ve druhém případě, ve třídě Sack Sprint:

Přednosti sprintu s kukuřičným pytle

Každý víkend záleží na každém bodu. S pouhými pěti muži a pěti ženami má žebříček potenciál rychle se posunout, pokud sportovec dokáže spojit několik vítězných akcí.

V mužské divizi si Samuel Kwant vylepšil své třetí místo v první události (2007 Reload), ve sprintu si připsal druhé místo a tlačil ho na celkově číslo dvě.

Zatímco Medeiros, jediný letošní nováček ve finále, měl v prvním případě impozantní druhé místo, hned před cílem ho předběhl Jeffrey Adler na cílové čáře Corn Sack Sprint. Adler vážně zatlačil, zatímco Medeiros vypadal, že kráčí cílovou páskou nenuceněji. Prohrál s Adlerem o méně než jednu sekundu a v důsledku toho si stál 20 bodů. Medeiros bude muset doufat, že ho jeho chyba nebude stát, protože hry budou pokračovat.

V případě žen Katrin Davíðsdóttir dokázala to, co už víme - že má vážnou drť a vytrvalost. Davíðsdóttir skončil osm sekund za Toomeym. Vítězství v události by jí dalo velkou dynamiku, ale Davidsdottirovi není cizí ani návrat. Nyní je celkově na třetím místě a za ní skončila finalistka Haley Adamsová o 20 bodů.

Další víkend

První dvě akce finále CrossFit Games 2020 se nostalgicky vrátily k některým z prvních akcí v The Rance. Po vyčerpávající první akci s názvem „2007 Reload“ byli sportovci zacházeni s klasickým sprintem do kopce, zatímco nosili pytle s kukuřicí na zádech - 50 liber pro muže a 30 liber pro ženy.

První soutěžní den teprve začal. Když zbývají tři události dne, bude zajímavé sledovat, jak se tito elitní sportovci drží.

Doporučený obrázek: @crossfitgames na Instagramu