Zde je úplný seznam kvalifikací her Reebok CrossFit pro rok 2017

1980
Milo Logan
Zde je úplný seznam kvalifikací her Reebok CrossFit pro rok 2017

Poslední víkend 2017 regionálních her CrossFit Games přišel a odešel a my nyní můžeme zaměřit naši pozornost na hry. Pro více sportovců - ať už herních veteránů nebo nadějných - je tato Regionals horskou dráhou emocí naplněných rozrušeními, zraněními a okamžiky trhání slz.

Kromě jednoho sportovce z kalifornského regionu, který odmítl pozvání na hry, je níže uveden aktuální seznam regionálních kvalifikací mířících na hry.

Ženy:

Kalifornie

1. Chyna Cho
2. Kirsten Pedri
3. Alessandra Pichelli
4. Valerie Voboril
5. Lauren Fisher

https: // www.instagram.com / p / BU5pStJAcuZ /

Poledník

1. Kristin Holte
2. Samantha Briggs
3. Annie Thorisdottir
4. Jamie Green
5. Thuridur Erla Helgadottir

Jižní

1. Tennil Reed
2. Camille Leblanc-Bazinet
3. Margeaux Alvarez
4. Bethan Branham
5. Alexis Johnson

Východní

1. Carol-Ann Reason-Thibault
2. Katrin Tanja Davidsdottir
3. Kari Pearce
4. Dani Horan
5. Chelsey Hughes

Atlantik

  1. Cassidy Lance-McWherter
  2. Emily Bridgers
  3. Mekenzie Riley
  4. Whitney Gelin
  5. Anna Tobia

Západ

  1. Carleen Mathews
  2. Regan Huckaby
  3. Emily Abbott
  4. Carly Fuhrer
  5. Casey Campbell

Centrální

  1. Ragnheidur Sara Sigmundsdottir
  2. Kristi Eramo
  3. Stacie Tovar
  4. Brooke Wells
  5. Jessica Giffith

Pacifik

1. Kara Webb
2. Tia-Clair Toomey
3. Alethea Boon
4. Madeline Sturt
5. Jessica Coughlan

Muži:

Kalifornie

1. Josh Bridges
2. Garret Fisher
3. Jason Carroll
4. Julian Alcaraz (odmítnuto)
5. Jeff Patzer
6. Wesley Rethwill

Atlantik

  1. Noah Ohlsen
  2. Alec Smith
  3. Ben Smith
  4. Travis Mayer
  5. Ryan Elrod

https: // www.instagram.com / p / BU4xDNggCh3 /

Pacifik

1. James Newbury
2. Ricky Garard
3. Rob Forte
4. Zeke Grove
5. Mitchell Sinnamon

Jižní

1. Logan Collins
2. Travis Williams
3. Dakota Rager
4. Elijah Muhammad
5. Tommy Vinas

Východní

1. Mat Fraser
2. Patrick Vellner
3. Tim Paulson
4. Cody Mooney
5. Michael Palomba

Poledník

1. Bjorgvin Karl Gudmundsson
2. Jonne Koski
3. Jason Smith
4. Lukas Esslinger
5. Frederik Aegidius

Západ

  1. Brent Fikowski
  2. Samuel Kwant
  3. Cody Anderson
  4. Cole Sager
  5. George Sanchez

Centrální

  1. R. Paul Castillo
  2. Streat Hoerner
  3. Scott Panchik
  4. Alex Anderson
  5. Zak Carchedi

Týmy:

Kalifornie

1. NorCal
2. Invictus
3. Endgame Athletics
4. Bear Republic CrossFit
5. CrossFit ASAP

Pacifik

1. Funkční síla
2. Injustice Crew
3. CrossFit East Tamaki
4. Reebok CrossFit Frankston
5. CrossFit Moorabbin

https: // www.instagram.com / p / BU7OPWMgIxu /

Jižní

1. Wasatch Brutes
2. Salt Lake City CF
3. Bigg Friends
4. CrossFit Omnia
5. Pillar CrossFit

Východní

1. Tým Back Bay
2. Tým CrossFit Milford
3. Reebok CrossFit One
4. CrossFit královny
5. Nejlepší státy oceánu

Poledník

1. CrossFit JST
2. CrossFit Fabriken
3. CFXY
4. Maspuls Spartans
5. CrossFit Reykjavík

Západ

  1. CrossFit Fort Vancouver
  2. Cascase CrossFit
  3. CrossFit Marysville
  4. Pracujte tvrdě naživo
  5. Lane 5 Athlets

Centrální

  1. CrossFit Mayhem
  2. CrossFit 417
  3. OC3 černá
  4. Timberwolf CrossFit
  5. Maximus

Atlantik

  1. 12 Prací lvi
  2. Hustlehard CrossFit
  3. CrossFit Balance
  4. Vylepšený CrossFit
  5. 336 CrossFit

Hlavní obrázek pořízený @flsportsguy, sdílený na stránce Instagram @CrossFit. 


Zatím žádné komentáře