Hafthor Bjornsson vyhrál Arnold Classic Strongman Brazílie

1215
Jeffry Parrish

Big Z možná vyhrál v Columbusu, ale Thorovi se nedalo dlouho popřít. Po působivém vítězství v Austrálii zvítězil Hafthor Bjornsson v mezinárodní soutěži strongmanů, když zvítězil na Arnold Classic Strongman Brazil. Na druhém místě se umístil Zydrunas Savickas a třetí byl Krzysztof Radzikowski.

Toto je nejlepší 3, které se dnes večer dostanou do finále Arnold Strongman. Vedu s 20 body. 2. je Zydrunas Savickas s 18.5 bodů a třetí je Krzyzstof Radzikowski s 18 body! Kdo vyhraje? - @svatebnik

Fotografie, kterou poslal Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger) na

Sám Arnold se účastnil korunování šampiona brazilské události.

Skvělá soutěž tady v Brazílii Rio De Janeiro! Vyhrál jsem soutěž s příchodem @savickas_bigz na 2. a @krzysztofradzikowski na 3. místě. Děkuji mým sponzorům @swoleoclock @gymgrossisten.no @gymgrossisten @roguefitness @giantspro @voxx_brands @hafid_fiskverslun @glorestaurant

Fotografie, kterou poslal Hafþór Júlíus Björnsson (@thorbjornsson) na

Hafthor si vedl dobře při některých svých podpisových událostech, včetně super jho, kde odpálil 30metrovou trať se 470 kilogramy na zádech. Podívejte se na jeho techniku ​​a načasování při zhazování hmotnosti po překročení cílové čáry; pohybovat se příliš rychle nebo zastavit příliš náhle by mohlo znamenat, že se vám na zátylku zřítilo přes 1 000 liber, ale Thor zvládl kombinaci stimulace, vytrvalosti a rychlosti nezbytnou pro tuto událost.

470 kg Super třmen na 30 m. Obsadil jsem 1. místo!