CrossFit Games Pacific Region 1. den Tia-Clair Toomey a Kara Webb svázané

1878
Michael Shaw

1. den 2017 Reebok CrossFit® Games Pacific Regional se v Austrálii ve Wollongongu umístil na začátku žebříčku několika velkými jmény. 5násobná veteránka z her Kara Webbová je krk a krk s dvojnásobnou vítězkou her Tia-Clair Toomey. U mužů má veterán her Zeke Grove silný start.

Toomey skončil první v Události 1 a druhý v Události 2, zatímco Webb vzal opak, skončil druhý v Události 1 a první v Události 2. Třetí je ovládán dvojnásobnou veteránkou z her Alethea Boon.

Čtvrté místo drží nadějná hráčka Jessica Coughlan a pátému místu vévodí první místo žen 2016 Masters (40-44) Helen Hardingová. Zajímavým faktem o první pětce jednotlivých žen je, že žádný z těchto atletů nedokončil závod vyšší než pátá pozice. Společně jako první pětka mají fenomenální začátek, ale dokážou si udržet tempo?

Grove sedí na prvním místě mezi muži a veterán her James Newbury je s ním momentálně remizován. Zatímco jsou body nerozhodné, zůstává Grove technicky číslo jedna kvůli svému prvnímu místu v Eventu 2.

Třetí místo má pětinásobný veterán z her Rob Forte. Nadějný hráč Matt Mcleod obsadil čtvrté místo, zatímco dvojnásobný veterán her Mitchell Sinnamon se umístil na pátém místě. Prvních pět závodníků mužů skončilo na prvních dvou akcích na sedmém nebo nižším místě.

Pokud jde o zranění, zatím jsme viděli pouze jedno, které bylo hlášeno na stránce Instagramu Khana Portera. Při přípravě na událost dva vylepšil pravou pec, ale bude pokračovat v soutěži.

Níže v tomto článku jsme vložili video Pacific Individual Event 2.