Všechny nejlepší časy a čísla pro 2. týden regionálních CrossFit

3672
Michael Shaw
Všechny nejlepší časy a čísla pro 2. týden regionálních CrossFit

Stejně jako minulý týden vám přinášíme jednotné kontaktní místo pro časy a čísla pro druhý víkend CrossFit Regionals. Ctrl + F pro hledání toho, co hledáte, a na konci víkendu hledejte souhrn nejlepších časů a skóre bez ohledu na region!

Týmová událost 1:

Atlantický region

15:49:78 Týmová duše

15:56:93 Hustle Hard CrossFit

16:13:33 12 Lions Labors

16:41:98 CrossFit exploduje

16:49:48 Team Forging the Warrior

West Regional

17:06:25 Boise CrossFit Rainbow

17:10:28 CrossFit Marysville

17:40:99 Údolí Spokane

18:00:17 Reflexe CrossFit

18:02:02 Atletika v jízdním pruhu 5

Týmová událost 2:

Atlantický region

9525 lb Team Soul (remíza pro aktuální záznam události)

CrossFit Laminin o hmotnosti 1 260 lb

8995 lb CrossFit Bound

8995 lb Team KTB

CrossFit exploduje

West Regional

8240 lb Work Hard Live Fit

8055 lb Verdant CrossFit

8035 lb Boise CrossFit Rainbow

7995 lb CrossFit Marysville

7320 lb CF Duratus

Týmová událost 3:

Atlantický region

6335 lb CrossFit Bound

6335 lb CrossFit West Springfield

660 lb HustleHard CrossFit

5860 lb Team Soul

5490 lb Team Forging The Warrior

West Regional

5675 lb Boise CrossFit Rainbow

5675 lb severozápadní síla a výkon

5520 lb CrossFit Marysville

Atletika v pruhu 5 4735 lb

CrossFit Fort Vancouver o hmotnosti 4715 lb

Týmová událost 4:

Atlantický region

13:33:39 12 Labors Lions (aktuální záznam události)

13:55:39 Týmová duše

14:17:97 HustleHard CrossFit

14:21:97 CrossFit exploduje

14:32:54 Jednotka CrossFit

West Regional

15:01:08 CrossFit Marysville

15:14:58 CrossFit Fort Vancouver

15:14:83 Boise CrossFit Rainbow

15:20:66 Neporažený CrossFit

15:52:63 CrossFit AI

Týmová událost 5:

Atlantický region

Cap + 30 Team Soul

Cap + 34 CrossFit Bound

Cap + 38 Jednotka CrossFit

Kšiltovka + 38 HustleHard CrossFit

Cap + 43 Team KTB

West Regional

Cap + 33 CF Duratus

Kšiltovka + 40 Boise CrossFit Rainbow

Cap + 41 Northwest Iron

Cap + 42 Verdant CrossFit

Cap + 43 CrossFit Fort Vancouver

Týmová událost 6

Atlantický region

14:52:79 12 Lions Labors

15:18:12 Jednotka CrossFit

15:44:64 CrossFit Laminin

15:52:87 CrossFit North Charleston

16:03:92 Hustle Hard CrossFit

West Regional

14:29:31 CF Duratus

14:44:55 Boise CrossFit Rainbow

15:44:97 CrossFit Marysville

15:59:09 CrossFit Reflexion

16:09:80 Atletika v jízdním pruhu 5

Týmová událost 7

Atlantický region

6:45:97 CrossFit Bound

6:50:48 12 Lions Labors

7:00:09 Jednotka CrossFit

7:18:26 Týmová duše

7:26:71 HustleHard CrossFit

West Regional

6:52:17 CrossFit Fort Vancouver

7:00:83 Boise CrossFit Rainbow

7:39:43 Atletika v jízdním pruhu 5

8:12:22 CrossFit Marysville

8:14:70 CF Duratus

Týmová událost 8

Atlantický region

12:30:31 TEAM CrossFit Love

12:58:07 Špičkový 360 CrossFit

13:01:14 CrossFit Explode

13:09:67 Tým KTB

13:11:14 Team Forging The Warrior

West Regional

12:27:45 Boise CrossFit Rainbow (aktuální záznam události)

13:03:47 Atletika v jízdním pruhu 5

13:15:99 Údolí Spokane

13:42:85 CrossFit Marysville

13:58:20 Verdant CrossFit

Týmová událost 9

Atlantický region

22:14:88 12 děl Lions

23:12:60 HustleHard CrossFit

23:48:08 Týmová duše

Cap CrossFit Laminin

Cap + 1 CrossFit Squad

West Regional

23:43:75 Údolí Spokane

24:37:89 CrossFit Fort Vancouver

24:52:57 CrossFit Marysville

24:56:66 Boise CrossFit Rainbow

Cap CrossFit X-Factor

Událost pro ženy 1

Atlantický region

6:49:13 Emily Bridgers

7:44:49 Cassidy Lance

7:50:27 Sarabeth Phillipsová

8:23:79 Alea Helmick

8:40:02 Darian Sperry

West Regional

7:11:34 Janine Shillington

7:45:39 Samantha Tolbert

8:08:37 Christina Verhagen

9:22:44 Ashley Ferda

9:36:82 Brittany Brown

Ženská událost 2

Atlantický region

Kšiltovka + 11 Emily Bridgers

Kšiltovka + 41 Christy Adkins

Kšiltovka + 45 Sarabeth Phillips

Kšiltovka + 46 Breona Evans

Čepice + 66 Talayna Fortunato

West Regional

Kšiltovka + 27 Carleen Mathews

Kšiltovka + 36 Tia Wright

Klobouk + 41 Joey Kimdon

Kšiltovka + 43 Courtney Walker

Kšiltovka + 43 Jenna Gracey

Ženská událost 3

Atlantický region

5:26:22 Kaleena Ladaeirous

5:41:80 Meg Reardon

5:43:13 Talayna Fortunato

5:43:52 Alea Helmick

5:47:18 Breona Evans

West Regional

5:08:60 Emily Abbot

5:25:63 Regan Huckaby

5:28:68 Margaux Alvarez

5:33:77 Whitney Darchuk

5:36:22 Carly Fuhrer

Ženská událost 4

Atlantický region

13:42:23 Alanna Fisk (aktuální záznam události)

14:12:72 Caroline Dardini

14:22:50 Lauren Weeks

14:38:95 Sarabeth Phillips

14:40:48 Kolson Lamb Casey

West Regional

14:01:49 Joey Kimdon

14:12:67 Carleen Mathews

14:41:67 Christina Verhagen

14:45:51 Tia Wright

14:52:20 Doufám, že Cicero

Ženská událost 5

Atlantický region

13:38:77 Anna Tunnicliffe

13:40:16 Meg Reardon

14:18:61 Christy Adkins

14:22:75 Alison Stall

14:25:19 Paige Semenza

West Regional

13:00:73 Margaux Alvarez

13:33:57 Joey Kimdon

13:33:70 Carleen Mathews

13:35:39 Emily Abbott

13:53:98 Christina Verhagen

Událost pro ženy 6

Atlantický region

11:34:39 Emily Bridgers

11:44:03 Cassidy Lance

12:09:87 Anna Tunnicliffe

12:57:36 Christy Adkins

13:07:71 Alea Helmick

West Regional

11:23:00 Carleen Mathews

11:32:46 Margeaux Alvarez

12:23:39 Emily Abbott

12:32:08 Janine Shillington

12:48:82 Jenna Gracey

Událost pro ženy 7

Atlantický region

3:38:51 Meg Reardon

3:39:47 Christy Adkins

3:50:89 Breona Evans

3:59:02 Emily Bridgers

3:59:94 ​​Meredith Buckner

West Regional

3:47:80 Margaux Alvarez

4:02:50 Courtney Walker

4:03:44 Caitlin Ritchey

4:04:05 Carleen Mathews

4:11:39 Carly Fuhrer

Mužská událost 1

Atlantický region

6:43:90 Ben Smith

6:58:70 Daniel Petro

7:16:37 Jeff Evans

7: 5: 58 Jacob Anderson

8:05:64 ZA Andersone

West Regional

7:16:01 Tyson Takasaki

7:31:24 Brent Fikowski

7:51:92 Connor Vale

7:52:44 Lucas Parker

8:20:40 Cole Sager

Mužská událost 2

Atlantický region

18:29:02 Ryan Elrod

Klobouk + 12 Ben Smith

Kšiltovka + 14 Gary Helmick

Cap + 17 Nathan Bramblett

Cap + 20 Nathan Trevillian

West Regional

18:07:45 Cody Anderson (aktuální záznam události)

18:30:98 Mitch Wagner

18:51:71 Brent Fikowski

18:58:57 Eric Showman

19:43:08 Ben Stoneberg

Mužská událost 3

Atlantický region

4:07:51 Nathan Bramblett (aktuální záznam události)

4:10:38 Travis Mayer

4:12:25 Jeff Evans

4:12:40 Gary Helmick

4:15:09 Jacob Anderson

West Regional

4:08:41 Ben Stoneberg

4:11:93 Allan Dunlap

4:12:29 Adam Davidson

4:14:97 Cole Sager

4:25:56 Mitch Wagner

Mužská událost 4

Atlantický region

14:43:99 Noah Ohlsen

15:03:33 Jeff Evans

15:08:85 Dominick Maurici

15:13:50 Bryce Lawlor

15:16:78 Chandler Smith

West Regional

14:45:48 Brent Fikowski

14:46:21 Cody Anderson

15:13:35 Lucas Parker

15:23:29 Derick Shoda

15:25:32 Samuel Kwant

Mužská událost 5

Atlantický region

12:13:37 Ben Smith

12:16:40 Chandler Smith

12:22:77 Travis Mayer

12:56:28 Nathan Bramblett

12:57:42 Noah Ohlsen

West Regional

12:39:89 Mitch Wagner

12:50:75 Adam Davidson

13:20:67 Brent Fikowski

13:37:51 Lucas Parker

13:47:37 Allan Dunlap

Mužská událost 6

Atlantický region

10:11:63 Noah Ohlsen (aktuální záznam události)

10:33:49 Jacob Anderson

10:40:87 Aaron Hanna

10:42:79 Lex Ozias

10:47:72 Travis Mayer

West Regional

10:06:74 Brent Fikowski

10:23:86 Samuel Kwant

10:26:38 Adam Davidson

10:25:48 Lucas Parker

10:36:53 Ben Stoneberg

Mužská událost 7

Atlantický region

2:41:18 Ben Smith

2:44:63 Travis Mayer

2:45:16 Gary Helmick

2:45:64 Jacob Anderson

2:46:05 Jeff Evans

West Regional

2:32:51 Cole Sager

2:37:67 Allan Dunlap

2:39:68 Lucas Parker

2:45:85 Samuel Kwant

2:46:21 Ben Stoneberg

Foto: Preston Smith Photography


Zatím žádné komentáře