Síla v hloubce UK Den 2 rekapitulace

2973
Oliver Chandler

Akce se odehrála v Londýně jak ve vodě, tak na souši. Druhý den Strength in Depth UK začal veslováním a skončil spoustou opakování. Muži, ženy a týmy, které soutěží, pravděpodobně pocítí účinky dlouhého soutěžního dne, ale musí se připravit na dvě závěrečné události v neděli. Zde je sobotní souhrn událostí v Londýně.

Regata SiD

Den začal veslovací akcí, ale ne na veslařských trenažérech. Sportovci soutěžili v Royal Docks Adventure, což je místní centrum vodních aktivit. Britský sportovec David Shorunke vyhrál závod na straně mužů, zatímco celkový lídr Lukas Hogberg se umístil na 2. místě. 3. místo obsadil Bronislaw Olenkowicz.

Pokud jde o dámy, zvítězila v tomto případě Laura Horvath, následovaná Lois Smith a Camilla Salomonsson Hellman, které skončily na 3. místě.

Plíživá smrt

Creeping Death bylo cvičení, které zahrnovalo 100 výstřelů míčem na zeď, 75 prstů na tyči, práce na útočném kole, tlaky na ramena činky a procházky s jednou činkou nad hlavou. Mělo to časový limit 20 minut. Tady nastoupil Mat Fraser. Začal den celkově na 2. místě, ale toto vítězství získal s časem 7 minut a 54 sekund. Závod dokončil téměř o 30 sekund před stříbrným finišerem Giorgosem Karavisem. Hogberg skončil třetí, ale ve výsledku získal Fraser v tomto případě dalších 12 bodů.

Na straně žen Horvath a Gabriela Migala remizovaly s vítězstvím v tomto případě, oba skončily v čase 14 minut, 58 sekund. Dalším nejvyšším finišerem byla Haley Adams, která dokázala trénink dokončit o 35 sekund později.

Čistý bandita

Třetí a poslední sobotní akcí byl Clean Bandit, což byla další časovaná událost. Sportovci museli udělat celkem 150 dvojitých spodků s žebříkem 5 závaží očištění po 10 opakováních. Nejsilnější muž na Zemi opět zvítězil tím, že dokončil akci za méně než 6 minut. Akce měla 10minutový limit. Olenkowicz byl druhým mužem na straně mužů, za nímž byl britský Zack George. Hogberg v tomto případě sklouzl na 20. místo, což umožnilo Fraserovi uzavřít sobotu s celkovým náskokem 67 bodů.

Dámy se dočkaly i tohoto cvičení. Horvath dokončil akci za 5 minut a 11 sekund, což bylo nejrychlejší na obou stranách pole. To má za následek její udržení celkového vůdce nad 2. místem Migala. Tuto událost dokončila na 8. místě.

Druhým vítězem soutěže Clean Bandit byla Američanka Kelsey Kiel a Hellman doplnil Top 3.

Tým rekapitulace

Soutěžní týmy se v sobotu zúčastnily tří tréninků a akce byla jako epizoda seriálu CrossFit Mayhem Show. Vyhráli vítězství ve všech třech soutěžích, ale v sobotu skončili pouze s osmibodovým celkovým náskokem před Team Whey'd, který dokázal skončit v Top 3 pro všechny tři soutěže, takže jsou ve hře. Team TrainLikeFIght.com nezůstává pozadu na 3. místě s pouhými 24 body. Vzhledem k tomu, že v neděli proběhnou dvě události, bude si CrossFit Mayhem muset udržet svoji aktuální sérii vítězných čtyř akcí, aby se ujistil, že s vítězstvím odejdou z Londýna.

Vedoucí týmu

CrossFIt Mayhem - 438 bodů
Team Whey'd - 430 bodů
TrainLikeFight.com - 414 bodů

Neděle

Poslední den akce bude zahrnovat dva tréninky jednotlivců, které budou fanoušci sledovat. Jsou to Tin Trail a 21-15-9. Týmy mají ještě dvě další události, než korunují své vítěze. Na konci dne budeme vědět, kdo z Londýna odejde jako vítěz a kdo také získá svoji kvalifikaci na CrossFit Games 2020.

Doporučený obrázek: Instagram / strongindepthuk