Fraser a Katrín Davíðsdóttir Handly Win Nasty Nancy at the 2020 CrossFit Games

4566
Yurka Myrka

Sportovci dokončili pátou událost CrossFit Games 2020 a bylo to brutální. Nasty Nancy nechal soutěžící udělat pět kol v běhu na 500 metrů, 15 nadzemních dřepů (125 liber pro ženy, 185 liber pro muže) a 15 burpees směřujících k baru. Tato událost byla obzvláště zlověstná, protože běh na 500 metrů silně zdanil sportovce, než se zvedli nad hlavu své tělesné hmotnosti a dřeli si s ní. Jakmile to skončilo, museli dokončit 15 burpees, další výdrž na výdrž, než se znovu rozběhli.

[Související: Výsledky Crossfit Games 2020 a výsledková tabulka]

Pro muže, Mat Fraser skončil o 29 sekund rychlejší než finalista Justin Medieros. Fraser také ovládl Friendly Fran o 47 sekund rychleji než další v řadě, takže nikdo není příliš překvapen jeho vytrvalostí a vytrvalostí. V tomto okamžiku je prakticky zajištěno, že Fraser zamíří na The Ranch v Aromas v Kalifornii, aby obhájil svůj titul Fittest na Zemi. Co však překvapilo, byl 21letý Just Medieros, který sledoval Frasera a propracoval se k celkovému místu číslo tři. Vyhrajte nebo prohrajte, to je pro nováčka her obrovský úspěch.

Katrín Davíðsdóttir prosadila svoji dominanci ve hrách vítězstvím Nasty Nancy v 18:16, což bylo o 10 sekund rychleji než obhájce titulu, Tia-Clair Toomey. Také nejlepší Toomey v tomto případě je Kristin Holte, která byla za Davíðsdóttirovou jen o sedm sekund. Haley Adams a Brooke Wells dokázaly získat čtvrté a páté místo.

V 6:00 p.m. PST, CrossFit bude vysílat závěrečnou událost - Awful Annie. Můžete si být jisti, že všichni sportovci to při tréninku a upevnění svého místa v první pětce udělají absolutně nejlépe, aby mohli soutěžit o 300 000 $ a titul Fittest on Earth.