CrossFit Games East Region Den 1 Mat Fraser, Carol-Ann Reason-Thibault a zranění na ringu

1930
Vovich Geniusovich

Den 1 2017 CrossFit Games East Regional skončil s některými známými jmény na vrcholu žebříčku v Albany. Mistr hry 2016 Reebok CrossFit Mat Fraser vede mužské pořadí a veteránka her Carol-Ann Reason-Thibaultová je mezi ženami na vrcholu, s dvojnásobnou obhájkyní herní šampionky Katrin Davidsdottirovou, která se léčí.

Reason-Thibault má neuvěřitelný začátek, když zvítězil v prvních dvou závodech v naskládaném East Regional s některými z nejlepších světových sportovců. Davidsdottir skončil třetí na události 1 a druhý na události 2, méně než šest sekund za Reason-Thibault. Na třetím místě sedí dvojnásobný závodník CrossFit Games Kari Pearce.

Událost 2 pro tento den - dvojverší útržků činek a poklesů prstenů - se ukázalo jako obzvláště zdanění na straně mužů. Den před soutěží si špičkový Alex Vigneault při tréninku na akci poranil pec. Během samotné akce se zdálo, že soutěžící East Regional Christian Harris, Chase Smith, Kyle Cant a Corey Lunney zranili své pečlivé oblasti na poklesech prstenů, což by mohlo vést k jejich odstoupení ze soutěže.

Video East Individual Event 2 jsme vložili níže do tohoto článku.