Trey Mitchell zvítězil v soutěži nejsilnějších mužů Texasu v roce 2021

2113
Milo Logan

V Texasu je spousta silných lidí. Kulturisté Branch Warren, Steve Kuclo a osminásobný pan. Olympia Ronnie Coleman jsou ze státu Lone Star. V poslední době došlo k rozmachu sportu strongman. V sobotu 3. dubna 2021 se v Pasadeně v Texasu konala inaugurační soutěž Texaský nejsilnější muž a událost nezklamala. Pozoruhodně to představovalo nastupující siláky Trey Mitchell a Gabriel Peña - dva Texany, kteří oba soutěžili v soutěži Nejsilnější muž světa 2020.

Organizátorem soutěže byl čtyřnásobný konkurent nejsilnějšího člověka na světě Josh Thigpen. Čtyři soutěžící se postavili proti pěti událostem, aby určili, kdo bude nejsilnějším mužem v Texasu. Akce se konala v kongresovém centru Pasadena.

Výsledky soutěže Nejsilnější muž roku 2021 v Texasu

Celkem postoupili čtyři siláci, aby se zúčastnili vůbec první soutěže Texaský nejsilnější muž. Tady je přehled všech.

Vítěz - Trey Mitchell

Bylo by vhodné, aby titul získal muž známý jako „Big Tex“. To je přesně to, co americký nejsilnější muž roku 2018 dokázal na této soutěži. Mezi ním a Peñou však došlo k těžkému vítězství. Během závěrečné akce, kdy každý soutěžící naložil na čas pět kamenů od 320 do 430 liber, udělala Peña jednu menší chybu tím, že nesprávně položila kámen.

Mitchellova rychlost a důslednost během této události (opravdu každé události) mu zajistila titul. Mitchell se nyní zaměří na světovou soutěž nejsilnějších mužů do roku 2021 v Sacramentu v Kalifornii od 15. do 20. června.

Druhé místo - Gabriel Pena

Peña možná těsně minul první místo, ale jeho výkon byl docela působivý. Podle jeho Instagramu vyhrál Texas Titan sérii Keg Toss tím, že všech 17 sudů hodil bez baru bez chyby za 17 sekund. Rovněž se dělil o první místo na Silverado Deadlift (jako v kamionu) a dokončil 17 opakování. Jeho výkon mrtvého tahu není žádným překvapením. Vytáhl 1 000 liber na tyči mrtvého tahu, zasáhl pět opakování na mrtvém tahu baru Trap Bar s 1 005 librami a rozbil mrtvý tah nápravy 18 palců na 18 palců. Na ostatních třech akcích skončil na druhém místě.

[Související: Nejlepší vzpěračské pásy pro dřepy, mrtvé tahy a další]

Třetí místo - Brett Vaughn

Vaughnovi se podařilo dokončit sedm opakování na mrtvém tahu Silverado a za méně než 45 sekund dokončil tah za ruku přes rameno s pohybujícím se nákladním automobilem. Na této soutěži se umístil na třetím místě, ale na Instagramu prozradil, že sportu se věnuje pouze zhruba osm měsíců. Bylo to poprvé, co soutěžil s kluky na úrovni Mitchella a Peñy, ale pravděpodobně to nebude poslední.

Čtvrté místo - Matt Gray

34letý muž vypadal, že je v mixu po prvních dvou událostech, ale utrpěl natažení lýtkového svalu během přetahování paží přes paže. Přesto soutěž dokončil potažením tří opakování na mrtvém tahu a ve finálovém podniku získal první dva kameny.

Doporučený obrázek: @texastitangabe na Instagramu