Nejlepší sportovci Strongmanu sdílejí myšlení před nejsilnějším mužem světa v roce 2019

1179
Milo Logan

Za pár krátkých týdnů, tNejsilnější muž světa zahájí 13. června v Bradentonu na Floridě. Letošní akce proběhne 16. června a do Spojených států se vrací poprvé od roku 2014. I když detaily jako oficiální soupiska pro rok 2019 stále tečou, víme, kam všechno klesá a na jaké události se můžeme těšit.

Kvalifikační kola nejsilnějšího hráče světa začnou 13. až 15. června (Čtvrtek až sobota) a bude se konat na třech místech v Bradentonu na Floridě. Finále Nejsilnější muž světa se bude konat v neděli 16. června. Pokud jde o to, jaké budou hlavní události během finále? Nadchněte se, protože tam bude tahání nákladních vozidel, a zdroje také uvedly, že režijní tisk (jak je nyní uvedeno) může skončit jako lis na činky.

[Podívejte se na všechny události roku 2019 Nejsilnější muž světa]

Zatímco finální seznam nebyl oficiálně vydán, BarBend dostal šanci dohnat několik silných sportovců včetně Martins Licis, Michail Shivlyakov a Rob Kearney, kteří všichni sdíleli to, na co se nejvíc těší na letošním Nejsilnějším muži světa a jak vypadá jejich tréninková rutina tentokrát.

Martins Licis

Licis skončil na čtvrtém místě v soutěži Nejsilnější muž světa v letech 2017 a 2018 a naposledy se umístil na druhém místě v soutěži The Arnold Strongman Classic. Když jsme se zeptali Licise, na co se tentokrát nejvíce těší, neostýchal se nám říct, co přesně očekává.

"Těším se na VÍTĚZ nejsilnějšího muže na světě," Řekl LicisLicis vypadal šíleně silně. Pokud jde o jeho tréninkovou strategii, v této sezoně řekl, že trénuje důsledně těžký trénink.

"Můj letošní trénink byl podstatně více zaměřen na události a důsledně udržoval váhu.". Zatímco v minulosti jsem se z těžkého zvedání zužoval, abych se zotavil. V poslední době jsou však nároky na udržení špičkové síly vysoké díky všem soutěžím, na které se připravuji.“

Michail Shivlayakov

Shivlayakov je letos rozhodně jedním. Shivlayakov naposledy skončil na Arnold Strongman Classic na čtvrtém místě.

"Mým globálním cílem ve všech soutěžích je vítězství," Řekl Shivlayakov. "Ale pokud vezmu v úvahu všechny nuance, například moji fyzickou formu, letos se chci dostat do finále na World's Strongest Man.“

Aby se předešlo zraněním a ujistil se, že má nejlepší formu, řekl, že trénink byl velmi sledován.

"Letos jsem trénoval velmi opatrně.". Neustálý sled turnajů nedovolil mému tělu zotavit se na sto procent. Většinou jsem na tréninku cvičil [byly] podobné technice s těmi, které byly letos uvedeny na Nejsilnějším muži světa.“

Rob Kearney

Kearney předvádí po celý rok neuvěřitelné výkony. Kromě toho, že na začátku letošního roku dosáhl amerického rekordu v log pressu, si Kearney také v březnu vybojoval významné vítězství na akci Arnold Australia Strongman. Kearney nemohl být více nadšený, že letošní soutěž Worlds Strongest Man je v U.S, protože to znamená, že mu tam může fandit fanklub.

"Letos se na World's Strongest Man těším na soutěžení v U.".S. kam moji přátelé a rodina mohou přijít sledovat mě naživo. Jsem také nadšený z událostí, protože jsou některé z mých lepších!“ Řekl Kearney BarBendovi.

Pokud jde o to, jak vypadá jeho trénink letos, Kearney uvedl, že je to strategické, protože doba trvání nejsilnějšího muže na světě je mnohem delší.

"Můj trénink se letos pro World's Strongest Man a jiné soutěže hodně lišil.". Nastavení odlišné od ostatních, protože je to tolik dní. Můj trénink byl intenzivnější, větší objem a více dní v týdnu. Můj trenér (Derek Poundstone) využil své zkušenosti, aby mě provedl touto přípravou a připravil mě na letošní soutěž.“

Hlavní obrázek ze stránky Instagramu @martinslicis.