Sam Briggs a James Newbury vyhráli australské mistrovství CrossFit; Maddie Sturt se také kvalifikuje pro hry

2571
Michael Shaw

Týden po Wodapalooze - druhém z letošních kvalifikačních turnajů Sactional® pro CrossFit Games 2019 - se konal australský šampionát CrossFit, doplněný prvním opakovaným vítězem sezóny.

James Newbury, Maddie Sturt a Team Project X se objevili po víkendu fitness testů, aby zajistili pozvání do Madisonu.

Atlet veteránů CrossFit Games a mistr her v roce 2013 Sam Briggs akci skutečně vyhrál, ale protože si už v prosinci zajistila kvalifikaci po dubajském dubajském šampionátu CrossFit, pozvánka pro ženy byla rozšířena na druhé místo Sturt. Briggsová vyhrála 8 z 11 akcí - včetně prvních pěti v řadě - na cestě k vítězství, úžasně dominantní výkon jednoho z nejstarších sportovců v oboru. Simone Arthur se umístila na třetím místě za ženy.

Druhé místo na straně mužů obsadil Bayden Brown a na třetím místě celkově Zeke Grove.

Newbury, Sturt a Briggs jsou mnohonásobní atleti jednotlivých her.

Na straně týmu se na prvním místě umístil naskládaný tým sportovních veteránů Jessica Coughlan, Harriet Roberts, Khan Porter a Brandon Swan, kteří si vybrali lístek na CrossFit Games 2019.

Tento rok je první v novém kvalifikačním systému her, kde soukromě provozované sankční soutěže nahradily regionals jako hlavní cestu k získání míst na největší události tohoto sportu. Kvalifikovat se mohou také národní šampioni, které určí nadcházející CrossFit Open, a také sportovci, kteří dostávají velké nabídky od centrály CrossFit.

Hry Reebok CrossFit 2019 probíhají od 29. července do 4. srpna v Madisonu ve Wisconsinu.

Doporučený obrázek: @crossfitgames a @trentcallaghanphotography na Instagramu