Rogue Fitness vyhlašuje vítěze výzvy Cliffhanger

4802
Abner Newton

Měsíc březen nabídl novou Rogue Challenge pro sportovce z celého světa, kteří chtěli soutěžit ze svých místních nebo domácích tělocvičen a více se zapojit do fitness komunity. Po soutěži Bear Hug Challenge, která se konala v únoru 2021, a soutěži 50 Cal Challenge, poslední soutěž byla Cliffhanger - která účastníky viděla viset na vytahovací liště co nejdéle.

Tento jednoduchý, ale skličující úkol klade důraz na sílu úchopu, stejně jako na paže, záda a základní svaly. Vítězi jsou muži a ženy, kteří se drží nejdéle, aniž by se dotkli podlahy. Tři nejlepší soutěžící v mužských i ženských oborech získali ceny od společnosti Columbus ve státě OH.

[Související: Co potřebujete vědět o tom, jak zvýšit sílu]

Vítězové mužského pohlaví

Konkurenční horolezec Pete Whittaker zvítězil nad polem na straně mužů v této soutěži. Dokázal vydržet 20 minut a 21 sekund, nejlepší celkový čas na tuto výzvu. Ve videu Instagram níže ho občas vidíte pohybovat se ze strany na stranu. Ten svůj čas zakončil zatažením, než spadl na podlahu.

Na druhém místě skončil Jonas Vilikovsky s časem 18 minut a jednou sekundou. Tazio Il Biondo zakončil první tři a skončil téměř minutu a půl za Vilikovskim. Whittaker získává na této výzvě kořist vítězství, včetně práv vychloubání, 2 500 $ a Rogue Anvil Grip. Jako finalista obdrží Vilikovski 1 000 $ a sadu Rogue Dinnie Ring. Jako třetí místo získal Tazio Il Biondo 500 $ a pár Rogue Cannonball Grips.

[Související: Pull-Up program pro jednoho měsíce pro začátečníky]

• První místo - Pete Whittaker, 20:21
  • Druhé místo - Jonas Vilikovský, 18:01
  • Třetí místo - Tazio Il Biondo, 16:32

Ženské vítězky

Na straně žen v poli zvítězila profesionální zápasnice WWE / NXT Kacy Catanzaro. Držela se tyče 9 minut a 14 sekund. Catanzaro byla také na americké Ninja Warrior a byla první ženou, která se kvalifikovala do finále této show.

Na druhém místě je Nicola Kuhn, který dokázal vydržet něco málo přes sedm minut. Bronzová pozice putuje Molly Thompson-Smithové, jejíž čas byl těsně pod šesti minutami. Nejlepší tři závodníci v poli získají stejné ceny jako vítězové mužů.

[Související: Spalujte tuky a zvyšte svou pracovní kapacitu kondicionováním těla]

• První místo - Kacy Catanzaro, 9:14
  • Druhé místo - Nicola Kuhn, 7:05
  • Třetí místo - Molly Thompson-Smith, 5:55

Vítězná tělocvična

Stejně jako předchozí výzvy, i tu byla výzva v tělocvičně, která nabídla cenu té, do které se zapojilo nejvíce účastníků. Vítězem tělocvičny „Cliffhanger“ se stal CrossFit pro People in Albany v New Yorku. Další dvě špičkové tělocvičny byly Trainyard 317 a Barefoot Fitness. Všichni tři dostanou Rogue Anvil Grip.

Doporučený obrázek: @roguefitness na Instagramu