Mayhem Freedom On Top - výsledky čtvrtfinále CrossFit Games Team

1116
Vovich Geniusovich

Čtvrtfinále týmu CrossFit Games se chýlí ke konci a skóre je v. Týmy ze šesti kontinentů soutěžily na dálku v pěti různých trénincích (známých jako testy), které zahrnovaly obrovské množství objemu a na ramena, jádro, nohy a srdeční frekvenci kladly velkou zátěž. Čtyřnásobní šampioni CrossFit Games Team Crossfit Mayhem Freedom zasáhli pole v Severní Americe a dosáhli nejvyššího hodnocení. Tým Invictus z třetího místa CrossFit Games 2019 se umístil na druhém místě. Na vrcholu evropského žebříčku byly tři nejlepší týmy do pěti bodů od sebe. Tým Kolesnikov a tým Dubaj byli na jednom místě v čele žebříčku Asie. Tým Eikestad Mighty Oaks byl v africkém čtvrtfinále téměř dokonalý.

Cílem čtvrtfinále každého týmu bylo zařadit se do následujících kategorií, aby se kvalifikoval do semifinále:

• Severní Amerika: 80 nejlepších týmů (20 týmů v každém ze čtyř semifinále).
  • Evropa: Top 40 týmů (20 týmů v každém ze dvou semifinále)
  • Asie, Afrika, Jižní Amerika a Oceánie: Prvních 20 týmů.

Níže jsou uvedeny výsledky čtvrtfinále pro každý kontinent.

Poznámka: Tyto příspěvky jsou hlášeny samy a poté ověřeny centrálou CrossFit. Tyto výsledky se mohou změnit.

[Související: Na semifinále - výsledky čtvrtfinále CrossFit Games do roku 2021]

Severní Amerika

Nebylo by žádným překvapením, kdyby Mayhem Freedom vedená čtyřnásobným Fittest Man on Earth® Rich Froning vystoupala na vrchol žebříčku ve čtvrtfinále. V posledních pěti hrách CrossFit, na kterých týmy soutěžily (na hrách CrossFit 2020 se týmová soutěž nekonala), Mayhem Freedom vyhrál čtyřikrát (2015-16, 2018-19) a skončil druhý v roce 2017. Team Invictus představující šampiona Titan Games druhé sezóny Dani Speegle, na druhém místě - 33 bodů za Mayhem Freedom.

20. Neporažený CrossFit - 160 bodů

80 nejlepších týmů ze Severní Ameriky postoupilo do jedné ze čtyř semifinálových akcí - Mid-Atlantic CrossFit Challenge, Granite Games, West Coast Classic, CrossFit Atlas Games.

Evropa

Team CrossFit Zurriola Training Culture vedl pole v Evropě a umístil se v top 10 ze čtyř z pěti tréninků, včetně vítězství v tréninku pěti.

1. CrossFit Zurriola Training Culture - 24 bodů
  2. Z přístavu - 29 bodů (T-sekunda)
  3. Team Butchers Lab T-Bone - 29 bodů (T-sekunda)
  20. Team Butchers Lab - 120 bodů

40 nejlepších týmů postoupilo na dvě evropské semifinálové akce: CrossFit Lowland Throwdown v nizozemském Apeldoornu a CrossFit German Throwdown v Berlíně v Německu. Oba jsou aktuálně naplánovány jako virtuální události.

Asie

Tým Dubaj a tým Kolesnikov byli v jednom bodě nejvyššího umístění. Oba týmy skončily v top 10 ze všech pěti tréninků a byly jedinými týmy, které zvítězily v jakémkoli tréninku. Tým Dubaj vyhrál tréninky dva a pět. Kolesnikov Team vyhrál další tři.

20. Základna 3 - 90 bodů

Tyto týmy budou soutěžit v CrossFit Asia Invitational, který je aktuálně naplánován jako virtuální událost ve třetím týdnu semifinále.

[Související: Co je potřeba k trénování sportovce CrossFit Games]

Afrika

Čtvrtfinále v Africe bylo přehlídkou týmu Eikestad Mighty Oaks, který nejenže obsadil první místo, ale vyhrál čtyři testy a umístil se na druhém místě v pátém. Další tři týmy - CrossFit Tijger Valley, Lions Bay CrossFit a Eikestad Golden Oaks - všechny dokončily každý test v top 10.

20. První síla - 90 bodů

Tyto týmy budou osobně soutěžit na akci CrossFit Fittest In Capetown Semifinals, která je aktuálně naplánována na 4. - 6. června 2021.

Jižní Amerika

Silný výkon společnosti Fourmixx Brazil, který v žádném z pěti testů nikdy nedokončil nižší než čtvrté místo, je umístil na vrcholu žebříčku v Jižní Americe.

20. Tým Tyranno - 104 bodů

Těchto 20 týmů bude soutěžit prakticky na brazilském šampionátu CrossFit naplánovaném na 11. – 13. Června 2021.

Oceánie

Hvězdný výkon 64 armádního zlata se třemi vítězstvími v testu, druhým místem v testu a čtvrtým místem je umístil na prvním místě. Jsou o pět bodů před Reebok CrossFit Frankston a 10 bodů před Urbanem. Oba tyto týmy nikdy nepostoupily do top 10 žádného testu ve čtvrtfinále.

20. Velký západ - 105 bodů

Těchto 20 týmů bude osobně soutěžit na turnaji Torian Pro v Brisbane, Queensland, Austrálie, 28. – 30. Května 2021.

[Související: Jak programovat pro sportovce CrossFit vracející se po přestávce]

Před semifinále

Původně se všechny semifinále odehrály v soutěžích osobně. Pět z nich však bylo změněno na virtuální události kvůli komplikacím způsobeným COVID-19. Následující události byly přesunuty online: