Mat Fraser, Tia-Clair Toomey vyhrají hry Reebok CrossFit 2019

2013
Abner Newton

Tia-Clair Toomey a Mat Fraser opět dokázali, že jsou nejsilnější na Zemi. Tia-Clair Toomey je nyní první trojnásobnou šampionkou žen v CrossFit Games a Mat Fraser je nyní svázán s Rich Froning jako čtyřnásobný šampion CrossFit Games.

Toomey ovládla ženské pole jednotlivců a skončila s 1071 body. A Fraser poté, co tam během letošních Reebok CrossFit Games na minutu ztratil první místo v žebříčku, znovu získal vedení, aby všem ukázal, že je stále nejschopnějším mužem na Zemi. Fraser skončil s 984 body.

Konečné pořadí žen:

• První místo: Tia-Clair Toomey (1071 bodů)
  • Druhé místo: Kristin Holte (876)
  • Třetí místo: Jamie Greene (851)

Konečné pořadí mužů:

• První místo: Mat Fraser (984)
  • Druhé místo: Noah Ohlsen (947)
  • Třetí místo: Björgvin Karl Guðmundsson (888 bodů)

Toomey byla konzistentní během všech čtyř soutěžních dnů a ani jednou nespadla z prvního místa v žebříčku žen. Mezi její nejvýznamnější představení patřila Událost 8 3. den, kde po průchodu čistým žebříkem 260 liber vyčistila 265 liber. Ženy to vybojovaly na závěrečné akci The Standard a v módě šampionů Toomey rozdrtila trénink, aby uzavřela svou kampaň roku 2019 na vrcholu.

[Rekapitulace celého dne 3 z her Reebok CrossFit 2019]

Závěrečná individuální událost mužů následovala ženy a podobným způsobem se ujali i muži Standardní. Standard byl rychlou akcí (alespoň ve srovnání s plaveckou akcí na začátku 4. dne) a skládal se z:

• 30 čistých a trhaných (Grace)
  • 30 svalů 30 úderů (Isabel)
  • 135 liber

Fraser utekl s finálovým vítězstvím na turnaji a na začátku dne také vyhrál závod 11, což mu vyneslo první místo nad Noahem Ohlsenem, který po 3. dni vedl žebříček mužů.

V Madisonu ve Wisconsinu to byly divoké čtyři dny akce. Došlo k brutálním řezům, historickým výkonům a na konci dne skončila největší jména ve sportu.

Doporučený obrázek s laskavým svolením Michaela Valentina na hrách Reebok CrossFit 2019.