Kari Pearceová jmenována mezi vítězi výzvy „Pump-N-Row“ Rogue Fitness

3476
Jeffry Parrish

Rogue Fitness nabízí řadu virtuálních výzev pro fitness feťáky. Rogueova poslední událost „Cliffhanger Challenge“ testovala sílu úchopu při zavěšení na vytahovací tyč, zatímco „Bear Hug Challenge“ se zaměřila na udržení stability a kontroly nad velkým pytlem s pískem. Před tím se sportovci snažili zjistit, kdo dokáže na vzdušném kole zaznamenat nejrychleji 50 kalorií.

Výzva „Pump-N-Row“, která se konala od 16. do 19. dubna 2021, vyzvala sportovce k veslování 2 000 metrů a následnému tlaku na jejich tělesnou hmotnost (nebo 75% tělesné hmotnosti u žen) na tolik opakování, kolikrát možný. Každé opakování na bench pressu nabídlo 10sekundové zkrácení času sportovce v řadě. Soutěž vyhrál nejrychlejší čas. 30. dubna 2021 byli vítězové vyhlášeni na stránce Instagram Rogue Fitness.

[Související: Nejlepší veslovací trenažéry pro domácí posilovny, interaktivní lekce a další]

Výsledky výzvy Pump-N-Row

Aby to bylo spravedlivé, divize mužů i žen byla rozdělena do tří váhových kategorií: lehká, střední a těžká váha. Pro sportovce byla k dispozici také škálovaná možnost, ale o ceny mohli soutěžit pouze ti, kteří se ujali verze výzvy Rx'd.

Sportovci museli používat model Concept2, standardní ocelovou činku o hmotnosti 15 nebo 20 kilogramů a jasně označené štítky se závažím.

Zde jsou ceny udělené třem nejlepším mužům a třem nejlepším ženám v každé váhové kategorii:

• První - 2 500 $ a Concept2 Rower
  • Druhý - 1 000 $ a činka
  • Třetí - 500 $ a činka

Mužští vítězové v těžké váze

Frederik Smulter získal celkové vítězství v kategorii mužů v těžké váze díky času v řadě 6:51:05 a 40 opakováním na lavičce. Váhy, které atleti používali, nebyly zveřejněny. Na druhém místě skončil Michael O'Neil, který ve skutečnosti dojel o 33 sekund rychleji než Smulter. Jeho 29 opakování na lavičce bylo to, co vedlo k jeho druhému cíli. První tři zakončil Ali Karaouni.

• První místo - Frederik Smulter, 0:41 (2 500 $ a Rower Concept 2)
  • Druhé místo - Michael O'Neil, 1:38 (1 000 $ a činka)
  • Třetí místo - Ali Karaouni, 2:31 (500 $ a činka)

Vítězky žen v těžké váze

Whitney Gelin z této soutěže vyšla vítězně díky řadě v čase 7:19; posbírala 27 opakování se 75% své tělesné hmotnosti pro finální čas 2:49. Stříbrnou pozici obsadila Ana Caldasová, která v konečném čase zaostala za Gelinem jen o dvě sekundy. Třetí místo obsadila Joanna Kawalec, která za Caldasem zaostala jen o čtyři sekundy.

• První místo - Whitney Gelin, 2:49 (2 500 $ a činka)
  • Druhé místo - Ana Caldas, 2:51 (1 000 $ a činka)
  • Třetí místo - Joanna Kawalec, 2:55 (500 $ a činka)

Vítězové mužské střední váhy

V poli mužů střední váhy byl nejrychlejším veslařem Stanislav Solodov s časem 6:17 s. Dokončil také 27 opakování na lavičce, což mu trvalo šest minut z času na řadě. Jeho 17 sekundový finálový čas je nejrychlejší ze všech stupních vítězů. Brandon Jacobs si dokázal zajistit druhé místo tím, že skončil s konečným počtem 41 sekund. Top tři doplnil Colten Mertens.

• První místo - Stanislav Solodov, 0:17 (2 500 $ a činka)
  • Druhé místo - Brandon Jacobs, 0:41 (1 000 $ a činka)
  • Třetí místo - Colten Mertens, 0:48 (500 $ a činka)

[Související: One Stage Away - oznámeno semifinále CrossFit Games 2021]

Vítězky žen střední váhy

Vítězem ženské střední váhy může být známá tvář. Čtyřnásobná nejschopnější americká žena Kari Pearce ovládla její divizi, aby získala nejvyšší vyznamenání. Její čas na řadě 7:49.8 nebyla nejrychlejší, ale jejích 45 opakování na bench pressu ji přivedlo k vítězství nad druhou finalistkou Abigail Broshovou. Na třetím místě byl Alex Garzan.

• První místo - Kari Pearce, 0:19.8 (2 500 $ a činka)
  • Druhé místo - Abigail Brosh, 1:37 (1 000 $ a činka)
  • Třetí místo - Alex Gazan, 1:43 (500 $ a činka)

Lehké mužské vítězky

Vítězem v této divizi se stal Alexander Hamilton. Američanovi se podařilo nasměrovat 2 000 metrů za necelých osm minut a dosáhnout 28 opakování na lavičce. Kombinace mu přinesla 43sekundové celkové vítězství nad Alexem Maltsevem. Top 3 doplnil Spencer Cotton.

• První místo - Alexander Hamilton, 3:15 (2 500 $ a činka)
  • Druhé místo - Alex Maltsev, 3:58 (1 000 $ a činka)
  • Třetí místo - Spencer Cotton, 4:03 (500 $ a činka)

Lehké ženské vítězky

Kombinace Amy Klemo s časem na řadě 8:49 a 41 opakováními na lavičce z ní dělá nejlepší ženskou lehkou finišerku. Druhým místem byla japonská Yuko Sakuyama. I když veslování dokončila o 25 sekund rychleji než Klemo, na lavičce absolvovala o čtyři opakování méně, což ji za vítězem posunulo o 15 sekund. Na třetím místě skončila Jessica Landgrebe.

• První místo - Amy Klemo, 1:59 (2 500 $ a činka)
  • Druhé místo - Yuko Sakuyama, 2:14 (1 000 $ a činka)
  • Třetí místo - essica Landgrebe, 3:02 (500 $ a činka)

Proběhla také soutěž o tělocvičny, kterých se zúčastnilo nejvíce konkurentů, přičemž vítězná firma získala veslař Concept2. Wao CrossFit v singapurském Bukit Timah byl vítěznou tělocvičnou s 51 účastníky.

Doporučený obrázek: @karipearcecrossfit