Mistrovství NPC USA v roce 2019 Zack Merkelová získává celkový titul

3308
Jeffry Parrish

Pokud kulturista vyhraje mistrovství USA, vyhraje víc než karta IFBB Pro League. Připojuje se k seznamu šampionů, který zní jako kdo je kdo ve sportu. Mezi minulé vítěze této akce patří Flex Wheeler, Chris Cormier, Steve Kuclo a Phil Heath. Heath, který vyhrál v roce 2005, je považován za vůbec nejúspěšnějšího vítěze, když vyhrál 7 Mr. Tituly Olympia v řadě z let 2011-2017. Derek Lunsford vyhrál tuto výstavu v roce 2017 a nyní je v nadcházejícím září mnohými považován za vedoucího titulu 212 Olympia.

Dlouhý příběh, pokud vyhrajete tuto show, vaše šance na úspěch jako profesionál jsou mnohem lepší. Jedná se o dvoudenní show, takže předsudky jsou v pátek a finále je v sobotu, podobně jako Olympia. Vítězové každé třídy letos získají tento profesionální status. Tady je třída kulturistiky USA z roku 2019.

Šampion v těžké váze a celkový vítěz - Zach Merkelová

Jen proto, že jste největší člověk na jevišti, nemusí nutně znamenat, že máte zaručené vítězství. Pokud chcete být profesionálem, musíte mít jeho definici a symetrii. Merkelová nezanechala kámen na kameni a nejen vyhrála svou třídu, ale byla porovnána s ostatními vítězi třídy a získala celkové mistrovství. Jeho lats byl široký a měl velké nohy, které jsou oba zásadní pro úspěch pro. O tom, kdy plánuje svůj profesionální debut, se zatím nemluví.

Vítěz těžké váhy - Nathan Epler

Možná si pamatujete Eplera na jeho vítězství před několika týdny na Junior Nationals. Nejenže si udržel štíhlou postavu, ale byl zde ještě lepší. Tok jeho těla shora dolů je to, co chcete vidět u kulturisty, a na scéně vypadal sebevědomě. Jediným důvodem, proč pravděpodobně nevzal overal, je to, že Merkelová měla také tyto vlastnosti. Pokud je vše ostatní stejné, vždy vyhrává velikost. Na Instagramu nicméně řekl, že „měl splněný sen“ a udělal.

Lehká těžká váha - Tonio Burton

Každý další sportovec z této divize dolů bude buď v divizi 212, nebo přejde na jinou divizi, jako je Classic Physique. Burton by si vedl dobře v obou. Má velikost, kterou by mohl pověsit s 212 kluky, ale má řádky, aby si vedl dobře v klasice. Finišer druhého místa Michael Kleeves učinil toto vítězství pro Burtona náročným. Je jen otázkou času, kdy získá špičkový titul a přidá se k Burtonovi mezi profesionály.